Нігерія — Гана: прогноз і ставка Максима Гіленка

20:00, 29 бер 2022
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч кваліфікації чемпіонату світу – 2022 Нігерія — Гана.

У першому матчі команди зіграли 0:0. Не знаю, наскільки дасться взнаки фактор домашнього/гостьового поля, але принаймні у першому поєдинку Гана намагалася грати першим номером.

Якщо порівняти рівень складів, то мені здається в ключовій лінії — півзахисті — помітна перевага ганців. Тут є чудовий опорник Томас Парті, тут є міцний середнячок Ідріссу Баба (основний у «Мальорці»), є талановитий, але травматичний Кудус з «Аяксу».

В лінії нападу перевага без питань на боці Нігерії, але принаймні у першому матчі Озімхен і компанія залишилися майже без м’яча. Нагадаю, що правило виїзного голу працює, а отже один м’яч ганців дуже ускладнить прохід Нігерії.

Як на мене, шанси на прохід рівні, а тому пропоную скористатися невеличким завищенням на Гану. Прохід підопічних Отто Аддо (відомого у минулому гравця, а нині тренера-початківця) оцінюють у 2,22.

Ординар: Виграш
ЧС-2022. Кваліфікація
20:00/29 бер
Нігерія — Гана
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі