Нігерія – Алжир: прогноз і ставка. Команди не будуть відсиджуватися у захисті

21:30, 09 жов 2020
Грає
Дев’ятого жовтня дуже мало зустрічей вартих уваги. Через це пропоную завітати на товариський матч між двома потужними африканськими збірними Нігерії та Алжиру. Очікую мінімум на два влучні постріли у виконанні атак суперників. Граємо ординар із коефіцієнтом 1.99.

Обидві збірні через товариський двобій готуються до чергових зустрічей відбору Кубка африканських націй. Збірну Нігерії нині очолює досвідчений німецький спеціаліст Гернот Рор. Під його керівництвом «Суперорли» вдало стартували у відборі, обігравши Бенін (2:1) та Лесотто (4:2). На дві товариські зустрічі були викликані усі найкращі гравці, включаючи зіркового новачка «Наполі» Віктора Осімена, одарованих Чуквезе та Оньїку, досвідчених Мусу, Івобі та Іхеначо.

Алжир теж успішно стартував у своїй групі відбору. Хлопці Джамеля Бельмаді розгромили Замбію (5:0) та мінімально у гостях переграли Ботсвану (1:0). На товариські двобої проти Нігерії і Мексики викликані аналогічно усі основні виконавці. Серед них відомі для більшості Фегулі, Марез, Браїмі та Делор. Нагадаю, «Зелені» є чинними чемпіонами Кубка африканських націй, тому проти одвічного конкурента Нігерії намагатимуться зіграти гідно на полі суперника.

І Нігерія, і Алжир в крайніх п’яти зустрічах неодмінно проводили результативні матчі. Атакувальні лінії теж в повному поряді: у середньому «Суперорли» за гру забивають 1.4 м’ячів, а «Лиси пустелі» – 1.3. На мою думку, тренери нададуть вдосталь ігрового часу багатьом резервістам. Помилок за таких умов в захисті не уникнути. Через це пропоную перевірити розхідний маркет «тотал більше 2» за коефіцієнт 1.99 від БК Favbet.

Ординар: Програш
Товариський матч
21:30/9 жов
Нігерія – Алжир
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі