Нідерланди – Україна: прогноз і ставки Ігоря Циганика

22:00, 13 чер 2021
Відомий український журналіст та коментатор на каналі «2+2», ексведучий програми «ПРОФУТБОЛ» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Циганик зробив прогноз на матч групового етапу Євро 2021 (2020) Нідерланди – Україна.

Я не люблю ставити на своїх, тому що я потім буду дуже переживати. Якщо абстрагуватися взагалі від усього, я вірю в серйозну збірну України. Прогнозую, що наші не програють.

Мій прогноз ґрунтується на тому, що в Нідерландів є достатньо багато кадрових втрат і на тому, що команду тренує де Бур. Я не вважаю його суперовим тренером. Нідерландці гратимуть вдома перед своїми вболівальниками. З одного боку це добре, а з іншого – додає складнощів, адже глядачі підганятимуть своїх.

Нагадаю, що у 1988 році збірна СРСР розпочинала чемпіонат Європи з Нідерландами, а потім грала у фіналі, у 2006 році молодіжна збірна України також стартувала проти нідерландців і теж дійшла до фіналу. Я вважаю, що це хороший для нас знак.

Якщо говорити серйозно, як виявилося, команді Шевченка виступати проти топ-суперників простіше. Вони дають грати, ми даємо грати, тому відбувається цікавий футбол.

Я зроблю ставки, що збірна України не програє, а на також на результативну нічию.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
22:00/13 чер
Нідерланди - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2020
22:00/13 чер
Нідерланди - Україна
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
256
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі