Нідерланди – Туреччина: прогноз і ставки | Ефективності нападу бути

22:00, 06 лип 2024
Заключний матч етапу ¼-ї фіналу євро-2024 відбудеться у Берліні, на арені «Олімпіаштадіон», де силами поміряються одні із найяскравіших збірних на турнірі. Не інакше як чекаємо на підвищену частоту результативних дій.

З огляду на стилі обох збірних, а також статистичні показники як в очних дуелях, так і загалом на нинішньому форумі, важко уявити низовий характер майбутнього поєдинку. Нідерланди не відрізняються стабільністю від гри до гри. Старт форуму розпочався з важкої перемоги над Польщею (2:1), де «кадрі» вдалося забити швидкий гол, як і в третьому турі австрійці наочно продемонстрували, з якого тіста зліплені захисні механізми «помаранчевих» (2:3). Вікторію голландців над румунами в 1/8-й фіналу язик не повертається назвати показовою у світлі слабкості останніх (3:0).

Туреччині відверто пощастило в дуелі з австрійцями на попередній стадії. Колектив Рангніка не заслуговував піти з поля в ролі капітулюючої сторони, про що виразно свідчить метрика очікуваних голів (2.73 vs 0.87) при статистиці ударів 21:6. «Місячні зірки» суттєво просіли у другому таймі, не по грі збільшивши різницю в рахунку, тоді як за збереження мінімальної переваги турецька збірна багато в чому зобов’язана своєму голкіперу Мерту Гюноку. Варто визнати, що фортуна на боці підопічних Монтелли протягом всього форуму, але й межа такому фарту має наступити. Припускаємо, що етап чвертьфіналу – це фінішна пряма для турків, для їх можливостей.

В стані Туреччини повертається після дискваліфікації лідер збірної Хакан Чалханоглу, але водночас через вищезазначену причини прийдешній поєдинок пропустять Ісмаїл Юксек і Оркун Кокджу. Враховуючи те, що протягом всього турніру відзначається слабка позиційна гра турків в обороні, з дірками в опорній зоні, є всі підстави припускати наявність забитих м’ячів з боку «помаранчевих». У відборі на ЧС-2022 дані суперники вже зустрічалися й обидва рази подарували фанатам гольовий феєрверк (4:2 за «місячними зірками» + 6:1 за «летючими голландцями»). У ¼-й фіналу зупиняємо вибір на опції «П1 + ОЗ» за коефіцієнт 3.35, а також акцентуємо увагу на кількості ударів фаворита в площину воріт – «ІТБ1 5.5» за 1.88.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Іспанія – Німеччина: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. 1/4 фіналу
22:00/6 лип
Нідерланди – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/4 фіналу
22:00/6 лип
Нідерланди – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі