Нідерланди – Туреччина: прогноз і ставка Юрія Шевченка

22:00, 06 лип 2024
Прогнозом на матч 1/4 фіналу Євро-2024 Нідерланди – Туреччина ділиться Юрій Шевченко, постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», автор телеграм-каналу «ДжанлукаЛападула» і ведучий подкасту «Діти Папи Карло» про італійський футбол.

Туреччину мало хто бачив у чвертьфіналі, але ж ось вона. Проти Австрії пощастило забити швидко, це поставило суперника у незручну ситуацію – грати проти того, хто відбивається, команді Ральфа Ранґніка виявилося значно складніше, ніж, наприклад, проти сміливої відкритої збірної Нідерландів. А потім був ще один гол турків зі стандарту.

Автор дубля Меріх Демірал дискваліфікований, але ж не можна говорити, що він – найнебезпечніша людина у складі Туреччини. Так просто склалися обставини. У Вінченцо Монтелли взагалі досить непередбачувана хаотична команда, і за рахунок саме цих якостей турки і йдуть турніром. Зрозуміло, що стримати атаку Нідерландів, що чудово показала себе проти Румунії, буде важко. Але ж можна спробувати й самим щось створити.

Румунам було складно, вони закрилися в захисті і дуже рідко опинялися у воріт команди Рональда Кумана. Є сумніви, що за нічийного рахунку Туреччина діятиме так само. Тож маю надію на голи від обох команд, як було в трьох з чотирьох матчів турків на турнірі.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/4 фіналу
22:00/6 лип
Нідерланди – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі