Нідерланди – Туреччина: прогноз і ставка порталу Livescore

22:00, 06 лип 2024
Відомий спортивний портал Livescore.com проаналізував майбутній матч 1/4 фіналу Євро-2024 Нідерланди – Туреччина.

Туреччина сподівається продовжити свою блискучу гру і вийти до півфіналу чемпіонату Європи лише вдруге у своїй історії, коли вони зустрінуться з Нідерландами у суботу.

Тим не менш, голландці переконливо здобули перемогу над Румунією і розраховуватимуть на свої шанси на успіх у турнірі.

Нідерланди показали домінуючу гру, щоб вибити аутсайдерів Румунію у 1/8 фіналу, і вони можуть виграти ще один результативний матч у Берліні, коли зустрінуться з Туреччиною.

«Червоно-білі» зуміли здобути несподівану перемогу над Австрією з рахунком 2:1, але вони пропустили суперникам 3,1 очікуваних голів у цьому матчі і тепер програли битву очікуваних голів у трьох із чотирьох ігор Євро-2024.

Незважаючи на це, команда Вінченцо Монтелли знає, де знаходяться ворота, і результатом цього стала маса розваг та шквал результативних ігор за участю турків. У всіх чотирьох матчах було забито щонайменше три голи, при цьому Туреччина забила сім разів і пропустила шість.

У восьми спільних матчах цих країн у середньому забивалося по три голи за гру, а команда Рональда Кумана забивала три або більше голів у семи з останніх восьми матчів.

В останній зустрічі між Нідерландами та Туреччиною голландці виграли з рахунком 6:1, а це означає, що в останніх трьох зустрічах між ними було забито 16 голів. У Берліні очікується ще один результативний матч.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/4 фіналу
22:00/6 лип
Нідерланди – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі