Нідерланди – Туреччина: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 06 лип 2024
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», ведучий ютуб ток-шоу про український футбол «ТаТоТаке» та автор ютуб-каналу ua-football Максим Гіленко поділився думкою про матч 1/4 фіналу Євро-2024 Нідерланди – Туреччина.

Як у Туреччини це виходить? Далеко не завжди відбираючись у фінальні стадії турнірів, нащадки яничарів мають кращий список досягнень, ніж у дуже багатьох завсідників турнірів. Бронза ЧС-2002, півфінал Євро-2008, чвертьфінал цього турніру – і все це, вибачте, на тлі майже повного вакууму до і після.

Після 2002-го «місячні зірки», нагадаю, не виходили на чемпіонат світу жодного разу у своїй історії. Вже навіть Белезоглу закінчив із тієї неймовірної команди, рекорд Хакана Шукюра тримається досі – але просто вирішити завдання проходження відбору турки не можуть. На Євро вони на одних камбеках і морально-вольових діставалися півфіналу, та й зараз можуть високо забратися – при тому, що сам факт участі теж був великою проблемою, поки Євро не розширили до 24 команд.

І тим не менш. Чвертьфінал – це та стадія, на якій романтичні казки в принципі зазвичай закінчуються, і в даному випадку до цього особливо багато передумов. Нідерланди Кумана в принципі суворо грають в обороні (ще б, з таким дрімтимом біля своїх воріт!), і Гюлера з Йилдизом вони якось обмежать – ну а турки напевно допустять пару помилок, які стануть фатальними.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/4 фіналу
22:00/6 лип
Нідерланди – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі