Нідерланди – Туреччина: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 06 лип 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч 1/4 фіналу Євро-2024 Нідерланди – Туреччина.

Для Нідерландів чвертьфінальна стадія видається завданням мінімум, який їхня збірна виконала. Але завжди хочеться більшого і апетит приходить під час їжі. Аналогічно і для Туреччини, які слова кривого ніхто не скаже, якщо вона припиниться боротьбу у цьому раунді.

Команди навряд чи сильно змінюватимуть склади. Ключові зміни відбудуться тільки у турків. З мінусів – це відсутність дискваліфікованого Демірала. З одного боку, він став визначальним чинником успіху в 1/8, з іншого – залізним гравцем основи не був, відтак його втрату можна легко пережити. З плюсів – повернення лідера цього покоління – Чалханоглу додасть необхідного креативу і гостроти в атаці.

На відміну від першого поєдинку дня, тут я очікую ще більшої кількості голів, адже обидва суперники сповідують атакувальну ігрову філософію. Якщо говорити про перевагу, то мінімальну все ж віддаю «Помаранчовим». Клас їхньої збірної бере гору, тому саме їм диктувати умови щодо виходу до півфіналу.

Конкурс до матчів 1/4 ЄВРО-2024: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. 1/4 фіналу
22:00/6 лип
Нідерланди – Туреччина
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі