Нідерланди – Франція: прогноз і ставки | Компромісу бути

22:00, 21 чер 2024
Одна із центральних дуелей 2-го туру Євро-2024 відбудеться на «Ред Булл Арені» у Лейпцигу, де зустрінуться старі знайомі з відбірного циклу. Чи провів Куман роботу над помилками?

Французи і англійці не зраджують собі. Два головні фаворити форуму почали з прагматизму, в економ-режимі вигравши стартові поєдинки (1:0, 1:0), але якщо британці награли на свою мінімальну вікторію, то «гальські півні» швидше заслуговували на те, аби зіграти внічию, аніж здобути повноцінні три бали. При всій атакуючій потужності, Дешам все рівно вперто гне свою лінію, намагаючись зіграти максимально обережно. Пресинг і позиційні атаки відсутні у «Ле Бльо» й немає сумнівів, що якби пан Дідьє тренував класичного середняка континенту, результат був би невтішним.

В стилістиці Кумана також простежується нотка прагматизму в порівнянні з його попередником ван Галом, котрий ставив збірній максимально атакуючий футбол. Тим не менш, у стартовому турі «помаранчеві» значно більше сподобалися своєю грою, ніж французи. Нідерланди включали високий темп й при цьому виглядали збалансовано у всіх лініях. Єдино що, були питання до атакуючого ланки, до реалізації моментів і замін з боку коуча, котрий надто довго тягнув з появою Вегхорста. Поки що відносно представника країни тюльпанів висновки робити зарано. Прийдешня дуель із фаворитом квартету буде показовою.

Головна новина напередодні другого туру – травма Мбаппе. Без Кіліана атакуючий потенціал французів суттєво просяде, чим мають користуватися Нідерланди. Знаючи прагматизм Дешама, можна припустити, що «Ле Бльо» йтимуть в тому ж темпі, що і на минулому єврофорумі, коли за перемогою послідували дві нічиї, котрих вистачило для першого місця в групі. У майбутній дуелі обидві збірні влаштує нічия, тоді як у заключному турі Франція цілком може розраховувати на взяття трьох балів проти знекровленої Польщі. Враховуючи рівень атаки «помаранчевих» і «гальських півнів», припускаємо класичний обмін голами.

Конкурс до матчу Румунія – Україна: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «Рейтингу Букмекерів» до матчу Румунія – Україна: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Група D. 2-й тур
22:00/21 чер
Нідерланди – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. Група D. 2-й тур
22:00/21 чер
Нідерланди – Франція
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі