Нідерланди – Австрія: прогноз і ставка Вадима Скічка

22:00, 17 чер 2021
Битва за лідерство у групі С. Переможець цієї пари, якщо він буде, гарантовано вийде до плей-оф. Звучить заманливо. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко теж так вважає та чекає на зливу голів у Амстердамі.

Довелося чути чимало скептиків про ЦЮ збірну Нідерландів часів Франка де Бура. Мовляв, геть не те. Схема незвична, купа молоді або недосвідчених гравців і таке інше. Однак, стиль гри та взаємодія «Ораньє» під час зустрічі зі збірною України наочно довели, що цю команду взагалі не варто недооцінювати. В атаці «Помаранчеві» страх як сподобалися – ще б не розтринькували моментів… Гра у Амстердамі за лідерство у групі. Авжеж господарі мають показати себе в усій красі та ще раз відповісти скептикам. У вдалий день Нідерланди спроможні самостійно пробити тотал 2,5.

Може так статися, що вирішальний матч на турнірі для збірної Австрії станеться у останньому турі проти України. Їхати до Бухареста з гіпотетичною рівністю очок з «Жовто-синіми» небезпечно. А що як у Амстердамі вдасться, скажімо, нічию здобути? В такому разі проти України (і це лише у випадку перемоги України над Північною Македонією) головне буде не програти. Тож гра проти Нідерландів теж страшенно важлива для команди Франко Фоди. Австрійці нарешті вперше у історії здобули перемогу на Євро, вони почуваються добре та розкуто. Чому би не пошукати свого щастя у атаці? Нехай і без дискваліфікованого Арнаутовича.

Беріть участь у конкурсах до Євро-2020 з цінними призами від «Рейтингу Букмекерів»

Ординар: Програш
Євро-2020
22:00/17 чер
Нідерланди - Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фавбет
Реєструйся в Фавбет, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
220
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі