Нідерланди – Австрія: прогноз і ставка Максима Кравця

19:00, 25 чер 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на матч групового етапу Євро-2024 Нідерланди – Австрія.

Австрія – одна із тих команд, які приємно дивують на цьому Євро. Поки вони не зробили нічого видатного – мінімально програли Франції та обіграли Польщу. Але на гру команди дивитись, дійсно, приємно. Це приклад реально тренерської команди. І навіть без своєї головної зірки Давіда Алаби австрійці грають дуже якісно.

І не дивно, що у матчі із Нідерландами букмекери не вважають австрійців явними аутсайдерами, а оцінюють шанси приблизно як 40% на 60%.

Нідерланди вирвали перемогу у Польщі і практично на рівних виглядали у шаховій партії із французами. Але є враження, що справжню силу цієї команди ми ще не бачили. Мені здається, що в цій грі багато буде залежати від мотивації. Якщо Рональд Куман вирішить, що перше місце у групі йому реально потрібне (а це вихід в 1/8 на Чехію чи Туреччину), то ми можемо побачити яскравий матч. Якщо ні, то команди цілком можуть зіграти ще одну нічию, яка дозволить нідерландцям зекономити сили, а австрійцям гарантувати собі вихід із третього місця.

Більше вірю у другий варіант і тому ризикну поставити на «тотал менше 3» з коефіцієнтом 1,53.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Конкурс до матчу Україна – Бельгія: 1500 грн на карту!

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Україна – Бельгія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Група D. 3-й тур
19:00/25 чер
Нідерланди – Австрія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі