Нідерланди – Англія: прогноз і ставки | Страшний сон близиться до розв’язки

22:00, 10 лип 2024
Оглядаємо другий півфінальний матч Євро-2024, котрий пройде у Дортмунді, на арені «Сігнал Ідуна Парк». Не змінюватимемо себе у виборі ставок. Граємо на прагматизмі британців.

Почнемо із позитивного, з Нідерландів. У кожному матчі «помаранчевих» на турнірі є за що зачепитися, розібрати цікаві ігрові аспекти й банально насолодитися футболом. Чвертьфінальна дуель проти Туреччини не стала винятком. Провальний стартовий відрізок у виконанні голландців змінився інтригуючою другою половиною, де поява Вегхорста вкотре кардинально змінила картину. Бергвейн вочевидь випадає із трійки з Гакпо і Депаєм, причому в першій 45-хвилинці вкотре позначалася відсутність на форумі Френкі де Йонга. Середній ланці не вистачає креативу і в той же час рівень нападу все ж компенсує недоліки.

Пресвяті єпископи, Саутгейт, скільки ще дивитися на те, як ти знищуєш атакуючий потенціал збірної? Сака вже перетворився на повноцінного латераля, Кейн опиняється в центрі оборони у тактичних перестановках в ході матчу, а найкращій гравець АПЛ сезону 23/24 Філ Фоден взагалі не помітен. В ¼ фіналі було повним знущанням дивитись на Англію, котра грає на нічию зі швейцарцями й відтягує час до серії пенальті, де у Пікфорда вже був складений план на пляшці, в який кут стрибати. Якщо такий задушливий стиль приведе «трьох левів» до другого поспіль фіналу єврофоруму – з переглядом футболу можна зав’язувати.

Що цікаво, у трьох матчах із п’яти за участю британців грала ставка «гол у перші 30 (35) хвилин». З огляду на статус майбутньої зустрічі можна припустити, що у вищезгаданій статистиці настане паритет (3 так/3 ні). Нідерландам також знадобиться час на розкачку і якщо вже проти турків «помаранчеві» прокинулися лише після перерви, Англії, майже напевно, вдасться приспати гру. Щодо переможця пари, рука не піднімається дивитися в бік Саутгейта, котрий дає настанову загострювати гру тільки на свята. Усьому є межа і той страшенно методичний стиль, від якого болять очі при перегляді і який з головою поглинув «трьох левів», на дистанції форуму довго не протягне. Півфінал – межа можливостей англійців.

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Нідерланди – Англія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. ½ фіналу
22:00/10 лип
Нідерланди – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Євро-2024. ½ фіналу
22:00/10 лип
Нідерланди – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі