Нідерланди – Англія: прогноз і ставка Максима Кравця

22:00, 10 лип 2024
Прогнозист «Рейтингу Букмекерів», амбасадор Favbet і професійний букмекер Максим Кравець склав прогноз на півфінальний матч Євро-2024 Нідерланди – Англія.

Збірна Англії зовсім не радує грою ні власних вболівальників, ні просто любителів футболу. Але ж результат є – «Три леви» у півфіналі. І знову, як і проти Словаччини, у грі зі Швейцарією Англії довелось відіграватись. Причому наскільки ж краще заграла Англія коли пропустила. Невже одразу так не можна було?

Героєм зустрічі став Букайо Сака, який зрівняв рахунок, а потім і вдало пробив у серії пенальті (з часів промаху на Євро-2020 він став набагато більше впевненим у собі). Що цікаво, Англія програла 4 серії пенальті поспіль на чемпіонатах Європи, починаючи із 1996 року, але цього разу все пройшло для неї ідеально.

Нідерланди не без проблем, але зуміли здобути вольову перемогу над Туреччиною.  Для неї це перший півфінал Євро за останні 20 років і взагалі кращий великий турнір із часів бронзи ЧС-2014. Хоча треба визнати, що із сіткою команді Кумана пощастило. Румунія та Туреччина – це явно простіший шлях до фіналу, ніж наприклад у Франції.

«Помаранчеві» виглядають значно симпатичніше за збірну Англії, але ставити на них я не ризикну. Втім, є сподівання, що принаймні їм вдасться зробити цей півфінал цікавим і результативним. І хоча б два голи в основний час командам забити точно до снаги. Коли є можливість поставити на «тотал більше 1,5» із пристойним коефіцієнтом, то цим треба користуватись.

Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення азартних ігор казино в мережі Інтернет від 20.04.2021 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 05.04.2021 року за №137 із змінами та Ліцензія на провадження діяльності з організації та проведення букмекерської діяльності від 28.12.2022 року, видана ТОВ «БК «ФАВБЕТ» на підставі Рішення КРАІЛ від 13.12.2022 року за № 433.

УЧАСТЬ В АЗАРТНИХ ІГРАХ МОЖЕ ВИКЛИКАТИ ІГРОВУ ЗАЛЕЖНІСТЬ. ДОТРИМУЙТЕСЯ ПРАВИЛ (ПРИНЦИПІВ) ВІДПОВІДАЛЬНОЇ ГРИ.

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Нідерланди – Англія: 1000 грн на карту!

Ординар: Виграш
Євро-2024. Півфінал
22:00/10 лип
Нідерланди – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі