Нідерланди – Англія: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

22:00, 10 лип 2024
Відомий український журналіст-інсайдер і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на півфінальний матч Євро-2024 Нідерланди – Англія.

При всій симпатії до англійських футболістів, їхня збірна не справляє гідного враження і не заслуговує перемоги на Чемпіонаті Європи. Звісно, всіх цікавить результат. І саме він, навіть при відсутності видовищної гри колись допоміг грекам створити сенсацію. Чи влаштує це Англію? Можливо. Думаю, що там не відмовляться від тріумфу будь-якою ціною.

Мені не дуже подобається футбол у виконанні команд під керівництвом Кумана, але нинішні Нідерланди точно веселіші за свого майбутнього суперника по півфіналу. І я дуже сподіваюсь, що саме вони диктуватимуть умови гри. Лише в такому випадку ми можемо побачити в цій дуелі відкритість і результативність.

Зрештою, більше двох голів навряд чи буде забито в основний час. Кожен з півфіналістів залишатиме за собою право на обережність. Це зрозуміло з огляду на ціну результату. А з таким везінням Англія його може досягти швидше. Тому і припускаю, що в основний час вона не програє.

Конкурс в Instagram «РБ» до матчу Нідерланди – Англія: 1000 грн на карту!

Ординар: Програш
Євро-2024. Півфінал
22:00/10 лип
Нідерланди – Англія
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі