НБА: прогноз і експрес Олександра Золотогорського

02:30, 27 кві 2022
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський склав експрес на матчі плей-оф НБА «Маямі» – «Атланта» та «Мемфіс» – «Міннесота».

Закінчується перший раунд плей-оф НБА, і для когось наступні матчі можуть стати вирішальними…

Наприклад, це стосується дуелі «Маямі» й «Атланти». Все ж таки, «Хіт» куди сильніші. Їхній захист просто неприступний для суперника, і ефективність лідера «Яструбів» Трея Янга зменшується катастрофічно.

На даний момент «Маямі» веде 3-1. І, звичайно, у домашньому поєдинку волітиме не затягувати серію. Отже, беремо «Хіт» за 1.35

У дуелі «Міннесоти» та «Мемфіса» не все так однозначно. Але все ж таки «Гріззліс» куди більш гармонійні. І вони навряд чи дозволять собі вдруге втратити ініціативу у цій серії. «Мемфіс» програв стартовий поєдинок серії і створив собі проблеми, але повернув перевагу домашнього майданчику, вже вигравши один із матчів на виїзді.

Отже, вірю в геній Джа Моранта  і дуже глибоку команду «Гріззліс». І тут візьму 1.42 на «Мемфіс». А разом маємо двійник за 1.92.

Експрес: Виграш
НБА
02:00/27 кві
«Маямі» - «Атланта»
НБа
02:30/27 кві
«Мемфіс» - «Міннесота»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Конкурси
Суперприз до €100 000 від БК Marathonbet
Акція «Суперприз» – бонусна пропозиція від БК Marathonbet. Для отримання суперпризу необхідно правильно відповідати на питання, присвячені подіям запропонованого футбольного матчу.
365
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі