НБА: прогноз і експрес Олександра Золотогорського

05:00, 30 гру 2020
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», коментатор на телеканалі «2+2» і головний редактор FootballHub Олександр Золотогорський склав експрес з матчів НБА «Індіана» – «Бостон», «Вашингтон» – «Чикаго» і «Кліпперс» – «Міннесота».

Цієї ночі дуже багато матчів в НБА. Є з чого обрати і з’являється серйозна мотивація у деяких команд, що стали невдахами старту.

Почнімо з «Бостона». Це один з фаворитів Східної Конференції. Але почали з перемоги і двох поразок. З «Індіаною» вони гратимуть своєрідний матч-реванш. Вони грали між собою в неділю і все вирішив один кидок, точніше похибка після дуже складного триочкового Джейсона Тейтума наприкінці гри.

Гра має бути більш-менш рівна. Але двічі поспіль «Бостон» не має програвати. Думаю, що є велика ймовірність, що переможуть «Кельти». І таким чином вже маємо 1.86.

Далі коефіцієнти в нашому експресі будуть менші. У «Візардс» ще більше мотивація. І вони куди сильніші за «Чикаго» (тим паче, «Буллс» можуть на цей матч втратити Лаурі Маркканена, який отримав пошкодження в минулому матчі). Повертається Рассел Вестбрук, і після трьох поразок поспіль «Візардс» просто зобов’язані вигравати! 1.47 – на їхню перемогу.

Найменший коефіцієнт на «Кліпперс». Але він видається дуже надійним. Суперник – «Міннесота», команда не надто сильна. Та ще й без свого лідера Таунса.

А лос-анджелесці просто зобов’язані якось реабілітуватися після поразки «Далласу», коли вони програли понад 50 очок… Сили дуже нерівні, і мотивація є! Додаємо ще 1.29. І маємо міцний «трійник» аж за 3.53.

Експрес: Програш
НБА
02:00/30 гру
«Індіана» – «Бостон»
НБА
02:00/30 гру
«Вашингтон» – «Чикаго»
НБА
05:00/30 гру
«Кліпперс» – «Міннесота»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0