НБА: прогноз і експрес Олександра Золотогорського

05:00, 31 бер 2021
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», коментатор на телеканалі «2+2» і головний редактор FootballHub Олександр Золотогорський склав експрес з матчів НБА «Вашингтон» – «Шарлотт», «Денвер» – «Філадельфія» і «Фінікс» – «Атланта».

Була в мене неприємна серія невдалих прогнозів, тому влаштую спробу відігратися під кінець місяця. Необов’язково повторювати цей трійник, можна взяти його частково – вирішуйте вже самі.

Отже, беру майже всі матчі цього вечора НБА. Окрім «Кліпперс» проти «Меджик». Лос-анжелесці мають легко виграти, але коефіцієнт 1.2 мені нічого не вирішить, але ризики підніме (тим паче, «Кліпперс» на бек-ту-беку).

«Шарлотт» – «Вашингтон». «Хорнетс» ледь не витягнули матч із «Санс», які куди сильніші за «Візардс». У «Шершнів» чудова команда хімія, розкидався Девонте Грем, має повернутися після пошкодження Малік Монк.

Так, вони надовго залишилися без Ламело Болла, але й у «Вашинтгона» наразі пропускає матчі Бредлі Біл, і вони в достатньо урізаному складі грають другий матч поспіль. 1.76 на «Шарлотт»!

Наступний матч «Атланта» – «Фінікс». «Санс» – круті. В минулій грі вони ледь не втратили перемогу з «Шарлотт», і мали зробити висновки. Тим більше, цього разу грають вони вдома. «Атланта» – цікава команда. Але насамперед в атакувальному сенсі, перетиснути «Фінікс» їм буде важко. 1.41 на «Санс».

«Денвер» дома гратиме проти «Філадельфії». Чули, як важко на тому колорадському високогір’ї? Так отож, у «Наггетс» завжди є перевага власного майданчику. Тим більше, команда в них нині божевільна. Аарон Гордон так влився в колектив, ніби він грає в «Денвері» 5 років.  Йокич і компанія показують дуже яскравий баскетбол. І «Філадельфії», наразі без Ембіда, буде дуже важко. На «Наггетс» – 1.57.

Разом маємо 3.9. Спробуємо перевірити щастя!

Експрес: Виграш
НБА
02:00/31 бер
«Вашингтон» - «Шарлотт»
НБА
04:00/31 бер
«Денвер» – «Філадельфія»
НБА
05:00/31 бер
«Фінікс» – «Атланта»
Підсумковий
к:
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Акція "Купон участі" від БК Marathonbet. Приз €200 000
Обмінюйте бали лояльності в Marathonbet на купони та беріть участь в розіграші, головний приз якого складає €200 000.
277
Всі бонуси Marathonbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі