Наступний тренер «МЮ»: прогноз і ставка. Ральф Рангнік буде головним до літа 2022?

02:00, 30 гру 2021
Грає
Останні чутки і новини щодо ім’я нового тренера «Манчестер Юнайтед» заполонили інформаційний простір. Нарешті сьогодні більшість світових ЗМІ зійшлися в єдиній кандидатурі – німецький спеціаліст Ральф Рангнік має в найближчий час підписати з «Червоними дияволами» шестимісячний контракт, ставши на цей період головним тренером команди. Поки букмекери не оговталися, спробуємо зловити солодкий коефіцієнт 6,00!

Зінедін Зідан, Ернесто Вальверде, Маурісіо Почеттіно, Ерік тен Хаг, Лоран Блан і т.д. Список потенційних нових тренерів для «Манчестер Юнайтед» після звільнення Оле Гуннара Сульшера постійно збільшувався, але конкретики не було ніякої. І ось нарешті сьогодні (25.11.21) більшість світових ЗМІ повідомили дійсно варту уваги новину.

Керівник спортивного відділу в московському «Локомотиві» Ральф Рангнік найближчим часом має підписати контракт із «Манчестер Юнайтед». Німецький фахівець погодив усі деталі майбутньої угоди та має дочекатися дозволу на роботу, повідомляє Девід Орнштейн.

RR

Рангнік підпише контракт із «Манчестер Юнайтед» на шість місяців, а потім йому буде запропоновано посаду в клубі — це була одна з умов згоди стати тимчасовим тренером «Червоних дияволів», але головним, без приставки «виконуючий обов’язки», яку нині в клубі має Майкл Каррік. Цю новину підтверджують й інші ТОП-ЗМІ: Sky Sports, Goal, 433, Bleacher Report та інші.

RR Sky Sports

RR Goal

RR 433

RR B/R

Майбутні півроку боси «Манкуніанців» займатимуться пошуками головного тренера на постійній основі, оскільки сам Рангнік не зацікавлений у довгостроковій роботі наставником команди — німець віддає перевагу організаційній роботі, як це було в «Локомотиві». Цікаво, що раніше Рангнік відмовив «Манчестер Юнайтед», проте, мабуть, боси англійців зуміли переконати німецького фахівця.

БК Favbet у розділі «спеціальні пропозиції: тренери» дає нам маркет: «Манчестер Юнайтед». Наступний постійний головний тренер після Уле Гуннара Сульшера (в.о. не враховується)». За варіант «Ральф Рангнік: так» коефіцієнт складає 6,00! Треба терміново брати, поки не прибрали варіант. У разі призначення німця навіть на шість місяців ставка має виграти, адже він буде головним тренером команди, а не виконуючим обов’язки. Поспішіть!)

РР за 6,00

Ординар: Виграш
АПЛ
02:00/30 гру
«Манчестер Юнайтед». Наступний постійний головний тренер після Уле Гуннара Сульшера (в.о. не враховується)
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Вітальні кеш-бонуси
Бонус за поповнення: подвоєний депозит до 4000 грн та ставка без ризику до 500 грн від Фаворит Спорт
Реєструйся в Фаворит Спорт, вноси на рахунок від 100 гривень, отримай ставку без ризику до 500 гривень та подвоєний бонус на депозит до 4000 гривень.
47
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі