«Наполі» – «Динамо». Прогноз Юрія Шевченка

21:45/23 лис '16

Прогнозом на матч Ліги чемпіонів між «Наполі» та «Динамо» ділиться Юрій Шевченко, відомий в Україні фахівець з італійського футболу, автор сайту SportArena.com та ведучий шоу «Камон, плей!» на радіо «Аристократи».

«Динамо», набравши лише одне очко за чотири тури, як не дивно, ще не втратило шанси на вихід із групи. Але для того, щоб сподіватися на участь наступному раунді, команді Сергія Реброва треба перемагати в Неаполі. Виникають великі сумніви щодо того, чи здатна вона на це.

Так, «Наполі» не в кращій формі. З останніх дев’яти матчів «Адзуррі» виграли лише три (у двох аутсайдерів Серії А та «Удінезе») і в дев’яти з десяти ігор пропустили. Це, звісно, вплинуло на перспетиви команди в чемпіонаті, але в Лізі чемпіонів у «Наполі» все гаразд. Перемога над «Динамо» гарантує їм вихід в плей-оф, і ці три очки італійці мають брати. Справа в тому, що «Динамо» цього сезону в Європі, мягко кажучи, не вражає, а «грати за престиж» – фраза для ЗМІ. Якщо команда не грала з самого початку, то щось має змінитися?

Отже я очікую на нескладний для «Наполі» матч і ставлю на перемогу господарів з європейським гандикапом (-1) за 2.05 від William Hill.

Ординар: Програш
«Наполі» - «Динамо»
23.11.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів
Ця ставка пройде?
Проголосували 7 людей
Пройде 43%
Не пройде 57%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
43% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0