«Наполі» — «Динамо» Київ. Прогноз Олександра Золотогорського

21:45/23 лис '16

Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», журналіст програми «ПРОФУТБОЛ» і коментатор футболу на телеканалі «2+2» Олександр Золотогорський не готовий передбачити результат вояжу «Динамо»  до Неаполю. Але він знайшов дуже нетривіальну і логічну ставку на матч киян із «Наполі». 

Що я думаю про цей матч? Певний шанс у «Динамо» є. Все ж таки «Наполі» переживає зараз не найкращий період. І хоч Мауріціо Саррі впевнений, що його команда грає якісно, результати в «Партенопеї» не надто відповідають їхнім амбіціям. Поки неаполітанці шості в чемпіонаті, і в Лізі чемпіонів ситуація дуже напружена.

З іншого боку, Саррі дуже вдумливий і навіть педантичний тренер. Він чудово вивчив київську команду. «Динамо» останнім часом дещо покращило свої позиції. Не знаю, чи скинуло баласт, як воліє формулювати президент клуба, але омолодження і довіра до молодих вихованців клуба дало позитивний ефект.

Сумніви долають мене. Не хотілося би ставити на результат. Зате знайшов ставку незвичайну, яка на мій погляд не зовсім відповідає реаліям. Отже, просто на горл Дріса Мертенса, а він за відсутності Міліка виконує функції центрфорварда Parimatch дає 2.5. Непогано, але можна цей коефіцієнт ще збільшити. У нас є порівняння Мертенса із Жуніором Мораесом. Динамівський форвард забивав у Лізі чемпіонів лише «Маккабі». Та й не це найголовніше. Беседін куди ближче до старту. А бразилець вийде хвилин на 10 (треба, щоб він вийшов, щоби зіграла ставка). І от на те, що основний форвард «Наполі» заб’є більше запасного (ймовірно) «Динамо» нам пропонують 2.8. Елегентна ставка. Раджу!

Ординар: Повернення
«Наполі» — «Динамо» Київ
23.11.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів
Ця ставка пройде?
Проголосувало 3 людей
Пройде 33%
Не пройде 67%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
33% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Бонус
₴500
для нових гравців
Повторити ставку!
Вітальний бонус
Бонус від Parimatch до 500 грн

Букмекерська контора «Парі-Матч»  пропонує бонус до 500 грн на перший депозит. Щоб отримати бонус, треба зареєструватися на сайті букмекера і впродовж 7 днів внести депозит на суму не менше 100 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 500 грн.


Умови акції

 • Бонусна пропозиція доступна для нових клієнтів компанії «Парі-Матч», які зареєструвалися з 1.07.2017 по 31.07.2018 та активували бонус під час реєстрації.
 • Щоб взяти участь в акції, необхідно поповнити свій рахунок одним платежем на суму від: 10 USD / 100 грн / 500 рублів / 15 білоруських рублів / 150 лей / 20 ларі / 9 євро / 5000 тенге / 15 Манат AZN / 100 Манат ТМТ / 70 сомоні / 20 злотих впродовж 7 днів з моменту реєстрації.
 • Максимальна сума бонусу становить: 25 USD/25 євро/500 грн/2500 рублів/75 біл. рублів/750 лей/100 ларі/25 000 тенге/75 манат AZN /500 манат ТМТ/ 350 сомоні / 200 злотих.
 • Бонусні кошти будуть нараховані впродовж 72 годин з моменту акційного депозиту.
 • Для того, щоб зняти суму бонусних коштів (+100% до депозиту), необхідно її поставити десять разів з коефіцієнтом не менше 1.5.
 • Зняття коштів з ігрового рахунку буде тимчасово обмежено до виконання умов акції.
 • Бонусною пропозицією можна скористатися лише один раз.
 • За часткового або повного переведення депозиту, що відповідає умовам Акції, в інші продукти (казино, покер, BetGames) букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусу.
 • Бонусне нарахування здійснюється за умови наявності депозиту на рахунку. При виведенні акційного депозиту до нарахування бонусу букмекер залишає за собою право відмовити клієнту в наданні бонусних коштів.
 • Бонусні кошти, нараховані на рахунок клієнта, можуть бути використані тільки для ставок на спортивні події.
 • Бонус доступний тільки для одного ігрового рахунку на людину, сім’ю, квартиру, комп’ютер або IP-адресу. При виникненні підозр у порушенні правил шляхом множинних реєстрацій (підроблені рахунки, ігрові групи) «Парі-Матч» анулює бонус і належні йому виграші. У разі реєстрації другого облікового запису, він буде видалений, а всі ігрові бонуси і виграші можуть бути анульовані.
 • Букмекер залишає за собою право анулювати бонус і відмовити клієнту в його наданні без пояснення причин в разі, якщо під час перевірки ігрового рахунку виникнуть підозри в порушенні чесності гри або застосуванні стратегій, які компанія на свій розсуд вважає зловмисними. У суперечливих ситуаціях рішення уповноважених посадових осіб компанії є остаточним.
 • Ці умови можуть бути змінені та доповнені як в період проведення акції, так і в будь-який інший час.

Зареєструватися у БК за цим посиланням.

Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0