Наомі Осака – Белінда Бенчич. Прогноз і ставка Ганни Чакветадзе

19:00, 02 вер 2019
Екс-п’ята ракетка світу, коментатор телеканалів Eurosport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Ганна Чакветадзе зробила прогноз на матч Наомі Осака – Белінда Бенчич в четвертому колі US Open, який проходить в Нью-Йорку.

US Open триває, я сподіваюся, що ви з інтересом будете спостерігати за протистоянням двох дівчат – нарешті обговоримо матч жіночої частини сітки. Торішня переможниця US Open Наомі Осака зіграє з Беліндою Бенчич.

За особистими зустрічами веде Бенчич. Осака не любить грати проти таких гравців, які можуть добре приймати, грати на чужій швидкості і прекрасно передбачають комбінації. Осака кілька разів розгублено виглядала в матчах з Беліндою Бенчич.

До того ж не варто забувати, що їй потрібно підтверджувати титул, тому буде певна нервозність. Зараз вона грає не так, як в минулому сезоні, були у неї складності в матчах першого і другого кіл. У третьому колі вже зіграла краще, але все-таки легко їй в цьому матчі не буде. Швидше за все, Бенчич виграє мінімум одну партію і нав’яже боротьбу.

Ординар: Виграш
US Open - 2019. 4-е коло
19:00/2 вер
Наомі Осака - Белінда Бенчич
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0