«Нант» – «Анже»: прогноз і ставка Вадима Скічка

16:00, 20 гру 2020
Дербі Країни Луари. Можливо, це не зіткнення Олімпіків або Ле Класік і тим паче не рональпійське дербі, але це все одно гра географічних сусідів, а отже команд вмотивованих на перемогу одне проти одного. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» і коментатор MEGOGO Вадим Скічко вважає, що на «Божуарі» слід чекати великої кількості попереджень.

Для «Нанта» протистояння з «Ренном» є куди більш принциповим, але матчі з «Анже» теж важливі. Для «Скоїстів», на противагу, поєдинки з «Канарками» є найважливішими у сезоні. Провінція проти столиці регіону, якось так. «Анже» нині куди успішніший за «Нант» – між командами 9 очок різниці на користь «Чорно-білих». Минулого сезону «Анже» вперше за 10 років переміг на «Божуарі», тож зараз вони прагнутимуть повторити той успіх проти «Нанта» у якого триває шестиматчева безвиграшна серія.

Зона вильоту впритул до «Нанта», тому «Канаркам» слід мерщій поліпшувати результати. Проти «Анже» вони точно мають впертися. Цього сезону лише «Марсель» набрав більше попереджень за «Анже», тож в разі потреби команда Стефана Мулена фолитиме та досягатиме результату в дербі за будь-яку ціну. Цього сезону «Скоїсти» в середньому отримують 2,4 жовті картки за гру, а у трьох з п’яти попередніх візитів на «Божуар» отримали по три попередження.

Рефері, Віллі Делажо, можливо, не найсуворіший арбітр, але карток у дербі може не шкодувати. 3,71 ЖК за гру в нього цього сезону у Лізі 1. А ще він роздає купу червоних. Сім матчів – шість червоних. Отже окрім жовтих для гостей передбачу вилучення у дербі Країни Луари.

Ординар: Програш
Ліга 1
16:00/20 гру
«Нант» - «Анже»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
Ліга 1
16:00/20 гру
«Нант» - «Анже»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус на перший депозит до 2000 грн
Бонус, що відіграється від Favbet – нова спеціальна пропозиція. Перевага її в тому, що беручи участь у відіграші* бонусу, ти продовжуєш просто робити ставки і грати в улюблені ігри, в той час як в прогресбарі рахуються ставки, які відповідають вимогам. І коли сума ставок досягне необхідного рівня – ти зможеш прийняти бонус на свій основний рахунок і робити з ним все, що захочеш: продовжити робити ставки або замовити на виведення**.
472
Всі бонуси Favbet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0