Na`Vi vs NRG. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:00, 06 вер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Na`Vi vs NRG, який відбудеться в рамках турніру StarLadder Berlin Major з CS:GO.

Нас чекає матч Na`Vi проти NRG на чвертьфінальній стадії берлінського мейджора. Дуже цікаве протистояння, де букмекери розходяться в думці, тому що впевнений виступ NRG в груповій стадії не дає їм спокою – з рахунком 3:0 вони вийшли в плей-оф, обігравши по шляху Team Liquid і Astralis. Дуже здорово американці виглядають на цьому чемпіонаті.

Проти них Na`Vi – команда, яка ніколи не програвала NRG раніше. Було три bo3 зустрічі між ними за останній рік, у всіх виграла команда Na`Vi. Так, були трохи інші склади – не було Stanislawа нового капітана NRG, у Na`Vi не було Boombl4а. Проте по чотири людини з обох команд залишилися ті ж. З огляду на стиль гри Na`Vi, справа була не в тактиках, а в впевненій грі і домінації над індивідуальностями команди опонента.

NRG круто виступають, нічого не скажеш. Na`Vi – інше питання. Вони грають нестабільно, по останній грі з CR4ZY можна сказати, що у Na`Vi є величезна кількість недоробок і складнощів, але за рахунок індивідуальної майстерності, за рахунок крутої координації в клатчі, за рахунок інтуїтивного розуміння дій тіммейтів вони дуже багато беруть складних моментів і ситуацій, витягуючи цілі гри. У команди буде зашкалювати мотивація, тому що вони хочуть виступити на мейджорі якнайкраще. В ідеалі подарувати перемогу Zeus на його можливо останньому мейждорі в кар’єрі. Підготовка до турніру велася, тому на стадії плей-оф Na`Vi повинні показувати те, чим вони повинні дивувати.

У NRG є стара проблема – на стадіях плей-оф вони часто грають не так добре, як на груповій стадії. Плюс вони грають проти свого криптоніту Na`Vi.

У плані мапвето тут складно розмірковувати. Мені здається, що він має не таке велике значення. Обидві команди не грають Vertigo, але NRG майже ніколи його не банять, вважаючи за краще банити сильну карту опонента. Швидше за все, вони забанять Inferno, Na`Vi забанить Vertigo, а на останніх п’яти картах може перемогти як одна, так і інша команда. Тут про впевнені піки мови не йде, скоріше, мова повинна йти про впевнену грі в цілому. Яку б карту не виграли NRG, якщо це трапиться, Na`Vi будуть здатні камбекнути на двох інших і довести свою силу, свою міць і перемогти в результаті цього опонента.

Я схиляюся до перемоги команди Na`Vi, не тому що я буду вболівати за неї в цьому матчі, а тому що вони дуже незручний опонент для NRG. Американці навряд чи зуміють себе проявити так само круто на великій сцені, як вони робили на груповій стадії, де було набагато менше людей.

Ординар: Програш
StarLadder Berlin Major
16:00/6 вер
Na`Vi vs NRG
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Промокоди
Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 2900 грн
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 2900 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 42 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2900 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0