Na`Vi vs NiP. Прогноз і ставка Олександра Петрика

16:20, 14 вер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV дав прогноз на матч Na`Vi vs NiP, який відбудеться в межах турніру BLAST Pro Series з CS:GO.

У п’ятому турі групової стадії BLAST Pro Series гратимуть Natus Vincere і Ninjas in Pyjamas.

Свій прогноз пишу заздалегідь, навіть до старту турніру. Тому спиратися буду на свої припущення про форму команд, а не те, що побачу по ходу самого чемпіонату.

Я очікую, що Na`Vi приїдуть зарядженими, з бажанням перемагати і гідно завершити кар’єру Zeus’а. А ось NiP зараз в критично поганих кондиціях, повністю провалилися в Берліні на мейджорі та напевне хоче скоріше провести серію замін.

NiP на ESL One Cologne грали проти Natus Vincere. Тоді «народжені перемагати» впевнено перемогли на двох картах, навіть при тому, що тоді BOOMb|4 грав свій перший турнір за команду. Зараз же він набагато комфортніше себе почуває в колективі, зігрався із тіммейтами та діє набагато ефективніше.

Я думаю, що в цій зустрічі у «народжених перемагати» буде явна перевага. Та й, напевно, їм буде потрібна ця перемога для виходу в фінал турніру. Тому поставлю на впевнений тріумф Natus Vincere.

Ординар: Програш
BLAST Pro Series 2019
16:20/14 вер
Na`Vi vs NiP
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0