Na`Vi vs MIBR. Прогноз і ставка Олександра Петрика

20:45, 13 вер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Natus Vincere vs MIBR, який відбудеться в рамках турніру BLAST Pro Series з CS:GO.

У перший ігровий день BLAST Pro Series між собою зіграють Na`Vi і MIBR.

Бразильці прибули з новим гравцем – kNg. Останнім часом вони перебувають у жахливій формі, провалюють турнір за турніром, хоч і демонструють велику мотивацію. Але щось у них явно зламалося, і, як мені здається, навряд чи вони в такий короткий термін знайшли рішення своїх проблем.

У Na`Vi ж перед берлінським мейджором був продуктивний буткемп, проте розкритися у всій красі команда там не змогла, тому в зараз у них буде останній шанс. А потім почнеться перебудова, викликана відходом капітана і тренера. Сподіваюся, що команда буде заряджена і покаже свою найкращу гру.

На мейджорі Na`Vi зустрічалися з MIBR: тоді бразильці хоч і грали з тренером в складі, але не показали навіть ознак боротьби, що говорить про те, що якусь упевненість напередодні зустрічі з бразильцями команда з СНД буде неодмінно відчувати. У мапвето для Natus Vincere теж навряд чи реально налажати: їм зручно грати проти бразильців майже на будь-якій карті.

Так що в перемозі Na`Vi в цій грі я впевнений. Думаю, що вигідно поставити на їхню перемогу з мінусовою форою.

Ординар: Програш
BLAST Pro Series 2019
20:45/13 вер
Na`Vi vs MIBR
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0