Na`Vi vs G2. Прогноз і ставка Олександра Петрика

20:30, 28 сер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Na`Vi vs G2, який відбудеться в рамках турніру StarLadder Berlin Major з CS:GO.

У Берліні нарешті починається основна стадія мейджора – головного турніру цього півріччя. Сьогодні починає команда Na`Vi. Давненько ми не бачили цих хлопців в дії. Дебют разом з Boombl4 в складі трапився в Кельні, після чого команда пішла на тривалу перерву, яка недавно завершилася, і почалася активна підготовка до поїздки на мейджор. В якій формі зараз перебуває команда Na`Vi, я думаю, не відомо не тільки нам, а й гравцям.

Точно можна стверджувати про форму Саші s1mple, тому що він на FPL набив рекордну кількість матчів, показав фантастичну статистику. Кожен день спостерігаю статистику ігор на FPL – s1mple там розриває. Про інших гравців такого не скажеш. Як пройшла підготовка команди до турніру, невідомо, команда, природно, тримає це в секреті.

За G2 можемо сказати набагато більше. Французи виступили на Сhallenge stage, вони оформили три перемоги, програвши лише Mousesport в боротьбі. В цілому G2 мені дуже сподобалися на цьому чемпіонаті. Вони набрали хорошу форму, круто індивідуально себе почувають shox і kennyS. У цій команди досить непоганий маппул, це актуальна тема напередодні матчу проти Na`Vi. Я очікую побачити щось типу Inferno або Overpass, хоча в теорії Na`Vi можуть здивувати своїм вибором мапи. Тут переваги великої не бачу, в bo1 мапа грає дуже маленьку роль, тільки якщо ти якось помилився з мапвето. Але в даному випадку помилитися буде дуже складно.

Як на мене, набагато більшу роль відіграє той момент, що G2 вже на турнірі грали, вже відчули, як це, вже набрали певну турнірну форму, а Na`Vi будуть вкочується в івент, що часто є проблемою не тільки для цієї команди, але і для багатьох команд-легенд.

У перший день я не чекаю перемоги Na`Vi, думаю, що вони увімкнуться з другого дня, хоча друга гра у них буде в перший же день. Я просто чекаю, що G2 будуть трохи сильніше виглядати в цьому матчі. Або можна до кінця вірити в перемогу G2, або можна зловити плюсову фору.

Я особисто ставлю на перемогу G2 за 2,35. Як на мене, дуже вигідна ставка.

Ординар: Виграш
CS:GO. StarLadder Berlin Major
20:30/28 сер
Na`Vi vs G2
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0