Na`Vi vs forZe. Прогноз і ставка Олександра Петрика

14:50, 14 вер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Na`Vi vs forZe, який відбудеться в рамках турніру BLAST Pro Series з CS:GO.

У другий ігровий день BLAST Pro Series між собою змагатимуться два місцевих колективи – Natus Vincere і forZe.

Передостання гра групової стадії напевно буде мати велике значення для кожної з команд. Навряд чи обидва колективи до цього моменту втратять шанси на вихід у фінал (або як мінімум Stand-off).

В першу чергу хочеться сказати, що зазвичай Na`Vi не відчувають проблем з командами зі свого регіону, особливо легко даються такі ігри лідеру Na`Vi. S1mple влітку мікс-складом cats грав на онлайн-турнірі проти forZe і набив там величезну кількість фрагів, ледве не поодинці впоравшись з опонентом на мапі Mirage.

ForZe – крута команда, однак, як мені здається, вона не впорається з Natus Vincere  в питанні індивідуалки: якщо s1mple і Ко зберуться, то банально перестріляють противника незалежно від карти. Так що в цій зустрічі я не очікую сенсаційного результату. Як на мене, Na`Vi повинні впевнено перемагати.

Ординар: Програш
BLAST Pro Series 2019
14:50/14 вер
Na`Vi vs forZe
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0