Na’Vi – CR4ZY. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:30, 01 вер 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Na’Vi – CR4ZY, який відбудеться в рамках турніру StarLadder Berlin Major з CS:GO.

Попереду на берлінському мейджорі гра NaVi проти CR4ZY. Це гра за вихід в плей-оф. Той, хто програв вилітає з чемпіонату, тому зустріч дуже важлива, в якій імениті, скілові, титуловані гравці команди NaVi будуть зустрічатися з молодою, зухвалою і дуже крутою командою CR4ZY, яка викликає величезну симпатію. CR4ZY пройшли весь цей шлях, від європейського мінору, до челленджер стейджу. Зараз дуже гідно виглядають в основній стадії поточного мейджора. Програли тільки Liquid і Astralis, за що їх нерозумно звинувачувати, тому що і там, і там вони нав’язали боротьбу.

NaVi, звичайно ж, фаворит в цьому поєдинку і за розкладом букмекерів. В принципі їхня поточна форма все ж краща, ніж вона була в перший ігровий день, тому є надія на те, що NaVi будуть домінувати в плані скілу. Вчора увімкнувся Електронік, до цього круто виглядав Флеймі. Сімпл завжди близький до своєї форми, але, я сподіваюся, що в цьому матчі ми побачимо Сімпла, який збереться.

У цьому матчі дуже важлива тема маппулу. У кожної команди є мапи, на яких вони вважають, що грають сильніше. При цьому опоненти розуміють, що буде пікнуто в цьому поєдинку. Можуть підготуватися, можуть розібрати опонента на конкретній мапі, можуть підготувати якісь секрети, фішки, антитактики.

У випадку з NaVi – це Inferno, мапа, яку вони пікали проти MiBR. Ця мапа слабка у CR4ZY, де були поразки від всіх на цьому чемпіонаті. NaVi напевно пікнуть Inferno. Якщо не Inferno, то Train. Це може бути сюрпризом, тому що CR4ZY непогано грають на Train. Тут все вже залежить від впевненості NaVi на цій мапі.

З боку балканців найбільш імовірним піком виглядає мапа dust2. Вони на ній виграли всі матчі на європейському мінорі, на челленджері. У груповій стадії обіграли Astralis на серії тривалих допів. Мені дуже подобається їхня гра на dust2. Вона дуже швидка, ефективна. Хороша тактика, класний контроль мапи. CR4ZY буде чим здивувати NaVi. Якщо не dust2, то карта Mirage, на якій CR4ZY обігравали всіх в світі, крім Liquid. З NaVi ще не доводилося грати на цій мапі, але вони досить впевнені в своєму міражі, щоб пікнути його проти NaVi.

У NaVi це теж сильна мапа, тому недооцінювати їх там не можна. На десайдері залишається карта nuke, яка не вважається сильною мапою у обох команд, тому колективи напевно зійдуться на тому, щоб залишити її на десайдері. Хоча там можуть бути і несподіванки. Можливо, NaVi вважають, що їхній міраж найкращий в світі, правда, NaVi ми бачили мало, тому складно так судити. Але на nuke у NaVi є відмінні шанси на перемогу, якщо справа дійде до третьої мапи, хоча там CR4ZY теж хороші.

Що в підсумку з прогнозом. Думаю, що гра для NaVi буде складною, але ця команда є фаворитом. Вона більш досвідчена і краще комунікує в клатчі. Якщо зможе зупинити індивідуальний запал лідерів CR4ZY, то у NaVi вийде перемогти дуже навіть легко. Проте поставлю на перемогу NaVi з рахунком 2:1. Все ж на своєму піку CR4ZY можуть взяти одну мапу. Коефіцієнт привабливий – 3,0. Усе цілком може так і статися.

Ординар: Виграш
StarLadder Berlin Major
19:30/1 вер
Na'Vi - CR4ZY
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від «Мелбет» на перший депозит до 2900 грн
Авторизуйтесь, щоб отримати бонус
Букмекерська контора «Мелбет» пропонує новим клієнтам отримати до 2900 грн на перший депозит. Для цього потрібно зареєструватися на сайті букмекера і зробити депозит на суму не менше 42 грн. Ви отримаєте 100% від депозиту у розмірі до 2900 грн.
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0