«Нью-Орлеан Пеліканс» – «Бостон Селтікс». Прогноз Дмитра Донського

03:00/08 гру '15

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Нью-Орлеан Пеліканс» – «Бостон Селтікс» в регулярному чемпіонаті НБА. Зустріч відбудеться в ніч з понеділка на вівторок в Нью-Орлеані. Наш експерт вважає, що варто повірити в успіх гостей.

Якщо говорити про «Бостон Селтікс», то клуб виграв чотири з останніх шести зустрічей, і ось гра проти команди з сильним центровим і хорошим шостим гравцем. «Нью-Орлеан Пеліканc» зараз, швидше, шукають себе. Перемога в останньому матчі над «Клівлендом» навряд чи говорить про те, що ось зараз знову «пелікани» увійдуть в переможну серію.

«Бостон» грає серіями з п’ятірками, які максимально ефективно проводять свої ігрові хвилини. Судячи з усього, в майбутньому матчі Ентоні Девіс може набрати 27-29 очок, взявши на себе обов’язки лідера. А ось Райан Андерсон навряд чи зможе зробити для команди більше 12-14 очок. Водночас у «Бостона» навряд чи можна виділити одного окремо взятого лідера. Звичайно, можна говорити про Айзею Томаса, який цілком може набрати 25-27 очок, але від кожного гравця може виходити загроза. Саме тренерський талант Бреда Стівенса повинен зіграти свою роль у перемозі «Селтікс» в цьому матчі. Не варто скидати з рахунків торішню сезонну серію, в якій «кельти» виграли обидва матчі. Таким чином, можна говорити про перемогу «Селтікс» з (-0,5) або ризикнути і взяти з (-2,5) очки.

 

Ординар: Виграш
«Нью-Орлеан Пеліканс» - «Бостон Селтікс»
08.12.2015 03:00 ЕЕТ
Регулярний чемпіонат НБА
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0