«Нью-Орлеан» – «Клівленд»: прогноз і ставка. Зайон увімкне турбо-режим

03:00, 13 бер 2021
Після нещівної поразки від «Вовків» минулої ночі, «Пеліканс» ще на один крок віддалилися від першої десятки. Чекаємо на зроблені висновки від Ван Ганді в стислі терміни.

Чого-чого, а такого погрому від самої безнадійної команди асоціації мало хто чекав. Буквально декілька годин тому «Пелікани» були розбиті на власному паркеті командою, яка є ласим шматком практично для всіх колективів як на заході, так і на сході.

Очевидно, що під час березневого дедлайну менеджменту «Нью-Орлеана» належить неабияк попотіти, аби зробити ряд необхідним обмінів. Відсутність командної хімії та взаєморозуміння – головні проблеми «Пеліканс» на сьогодні.

«Кавс» досить довго відпочивали і після зоряного уїк-енду матчів ще не проводили. Що стосується вдалого відрізка в останніх п’яти зустрічах – це швидше за все швидкоплинний спурт, який досить стрімко вивітрюється у команд другого сорту, адже перед цим ми бачили відрізок з десяти лузів поспіль з усього лише двома успіхами протягом місяця.

По суті, в стані «Пеліканів», на своєму колишньому рівні зараз грає виключно два гравці – Вільямсон та Інгрем, а ось Секстон намагається тягнути «Клівленд» в одне лице.

Дуже здивуюся, якщо господарі за два ігрових дня вмудряться програти на власному паркеті двом відвертим андердогам. Зайон, як лідер «Нью-Орлеана», зобов’язаний брати кермо влади в свої руки і затягувати команду в зону плей-офф.

Минулий уїк-енд і перша в кар’єрі участь Вільямсона в матчі всіх зірок, та й ще у стартовій п’ятірці, повинна надавати йому ще більше впевненості у власних силах та можливостях. Вважаю, що свій статус однієї з головних зірок НБА він виправдає вже в найближчій зустрічі.

Ординар: Програш
НБА
03:00/13 бер
«Нью-Орлеан» - «Клівленд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Ординар: Програш
НБА
03:00/13 бер
«Нью-Орлеан» - «Клівленд»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Безкоштовні ставки
«Ставка без ризику» від БК 1xBet
Увага! Умови акції було змінено. Переглянути актуальний текст бонусу можна за посиланням.
247
Всі бонуси 1xBet
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі