«Нью-Йорк» — «Торонто»: прогноз і ставка. «Нікс» продовжать перемагати

20:00, 24 кві 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Нью-Йорк Нікс» прийме «Торонто Репторз».

«Нью Йорк»

З 2013 року «Нікс» не вигравали 9 матчів поспіль. Зараз переможна серія «Нью-Йорка» розтягнулася вже на 8 матчів, а команда піднялася на 4-е місце Сходу. У чудовій формі перебуває Джуліус Рендл, який в рамках переможної серії в середньому набирає по 24,5 очка і п’ять разів долав позначку в 30 пунктів.

У рідних стінах «Нікс» особливо потужно виступає, вигравши вже шість матчів поспіль, причому три рази в овертаймі і в інших трьох зустрічах не дозволяв суперникам набрати і сотні очок. З 14 лютого в 19 домашніх боях «Нікс» програли всього чотири рази і у всіх поразках в суперниках були команди, які мають позитивний баланс перемог і поразок.

«Торонто»

Канадці, які виступають в цьому сезоні у Флориді, зуміли останнім часом трохи відновитися і почали перемагати, але багато в чому завдяки легкому календарю. В останніх 11 зустрічах, які пройшли в квітні, 9 відбулися на домашньому паркеті в Тампі. Останні чотири були виграні, але в суперниках грандів не спостерігалося, зате було два аутсайдера.

Зрозуміло, що «рептилії» зараз трохи спіймали кураж і вже не виглядають так безпорадно, як у лютому та березні, але на виїзді команда давно не грала, а тут доведеться битися з самим гарячим суперником на даний момент. З 20 лютого на чужих паркетах «Торонто» провів 11 матчів і в 10 програв, причому всі невдачі були з різницею не менше 4 очок, а в дев’яти випадках більше 5 балів.

Прогноз

У поточному сезоні команди вже обмінялися особистими перемогами. Кожен з клубів виграв удома по разу, а «Нікс» здобув свою перемогу зовсім недавно, коли вже кураж переможно серії був спійманий.

В даному випадку «Нью-Йорк» має відмінні шанси виграти і в дев’ятий раз поспіль, хоча найближчим часом серія може завершитися. Наступний матч буде проти «Фінікса». У цьому матчі варто придивитися до ставки на перемогу господарів з форою (-2,5).

Ординар: Виграш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
20:00/24 кві
«Нью-Йорк» — «Торонто»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі