«Нью-Йорк Нікс» – «Голден-Стейт Ворріорс». Прогноз Дмитра Донського

02:30/01 лют '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Нью-Йорк Нікс» – «Голден-Стейт Ворріорс» в регулярному чемпіонаті NBA. Зустріч пройде в ніч з неділі на понеділок у Нью-Йорку. Наш експерт вважає, що чемпіони Асоціації доведуть свою перевагу.

Минулий матч «Голден-Стейт Ворріорс» провели, щонайменше, дивно. Команда тренера Стіва Керра ледь не програла «Філадельфії» (108:105). Перемогу принесла лише остання атака, після якої у «Сіксерс» залишалося лише 0.2 секунди на кидок. Чи варто говорити про те, що у «Воїнів» почався великий спад, бо як ще пояснити подібний провал у четвертій чверті матчу з аутсайдером? Думаю, поки що зарано. Є таке поняття, як незручний суперник. Для чинного чемпіона – це «Філадельфія». Не перший сезон у «Воїнів» постійно в матчах з «Сіксерс» виходять «валідольні» кінцівки.

Цього разу грати «Голден-Стейт» проти «Нью-Йорк Нікс». Це перший матч сезонної серії проти «Нікс», які зовсім не схожі на хлопчиків для биття, якими команда поставала перед «Ворріорс» в минулій першості. Швидше за все, вийде на паркет Кармело Ентоні, котрий грав у минулому поєдинку, а до цього пропустив два. А ось вихід на майданчик Хосе Кальдерона під питанням. В свою чергу, у «Голден-Стейт» вийде на гру Андре Ігудала, який пропустив зустріч з «Філою», отримавши вихідний.

Якщо говорити про гру, то варто виділити, насамперед, захист «Нікс» проти триочкового кидка. Команда в цьому сезоні пропускає всього – 33.2 відсотка здалеку, що помітно краще, аніж у минулому чемпіонаті (38.0). Цей факт, а також зв’язка великих в особі Крістапса Порзінгіса і Робіна Лопеса повинна забезпечити перевагу під щитами. Втім, чи зможе впоратися відносно повільний «Нью-Йорк» проти постійного переміщення м’яча і відкритих позицій для триочкового? Думаю, що все-акти не зможе. Тому варто спробувати перемогу «Голден-Стейт» з форою (-10.5).

Ординар: Виграш
Регулярний чемпіонат NBA
02:30/1 лют
«Нью-Йорк Нікс» - «Голден-Стейт Ворріорс»
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0