«Нью-Йорк Нікс» – «Бостон Селтікс». Прогноз Дмитра Донського

02:30/03 лют '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Нью-Йорк Нікс» – «Бостон Селтікс» в регулярному чемпіонаті NBA. Зустріч пройде в ніч з вівторка на середу у Нью-Йорку на паркеті «Медісон Сквер Гарден». Наш експерт вважає, що гості зуміють перемогти.

М’яко кажучи, мене не можна віднести до прихильників захисника «Бостон Селтікс» Маркуса Смарта. Не подобається він мені, і все тут. Більше того, я буду стверджувати, що саме він став винуватцем трагедії, яка спіткала «Бостон» в минулому поєдинку проти «Орландо». Зауважте, що тренер Бред Стівенс надає велике значення поєднанням гравців на паркеті. Напередодні Смарт вийшов у четвертій чверті, в якій команда «проспала» ривок суперника (2:18), причому Маркус отримав в цей час (-10). Як тільки в середині ривка його посадили перепочити, колектив пропустив всього (-2). З одного боку, це тільки цифри, але з іншого – потрібно звикати саме до такої статистики, якщо говориш про «Бостон».

У найближчому матчі «Селтікс» грають на «Медісон Сквер Гарден» проти «Нью-Йорк Нікс». Цікаво, що від «Нікс» зараз можна чогось очікувати лише за інерцією. Якось почав колектив здавати, програвши п’ять з попередніх шести зустрічей. Причому погано грають ті гравці, на яких і робилася основна ставка. Крістапс Порзінгіс в рамках невдалого відрізка провів п’ять матчів, маючи лише 12.4 очки і 6.0 підбори. До невдах також варто записати і Аарона Аффлало, котрий в шести останніх зустрічах має всього – по 12.3 очки, та середній показник корисності (-6.8).

Якщо говорити безпосередньо про гру, то на діях «Бостона» може позначитися відсутність Дже Краудера, який зламався в минулому поєдинку. Втім, і у «Нікс» під питанням вихід на паркет іспанця Хосе Кальдерона. Аби перегравати нинішній «Бостон», потрібно максимально викладатися тоді, коли на паркеті з’являється Маркус Смарт. Чи зможуть в цих змінах «Нікс» створити собі гандикап? Думаю, ні, тому «Селтікс», скоротивши ігровий час Смарту, в підсумку виграють виїзний матч. Тут пропоную розглянути варіант перемоги «Бостона» з форою (-4.5) очки.

Ординар: Виграш
«Нью-Йорк Нікс» - «Бостон Селтікс»
03.02.2016 02:30 ЕЕТ
Регулярний чемпіонат NBA
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
До
10000
в подарунок щомісяця
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0