«Нью-Йорк» — «Фінікс»: прогноз та ставка. «Нікс» чинитиме опір «Санз»

02:00, 27 лис 2021
У матчі регулярного сезону-2021/22 Національної баскетбольної асоціації «Нью-Йорк Нікс» прийматиме «Фінікс Санз».

«Нью-Йорк»

Остання гра проти «Лейкерс» показала, що деякі ознаки пробудження у «Нікс» є. Незважаючи на те, що команда вже протягом останніх шести битв чергує перемоги та поразки, вдома «Нью-Йорк» виграв три з останніх чотирьох матчів. І все дуже непогано було в обороні. У цих переможних матчах більше ста очок «Нікс» не пропускали, що цілком властиво команді Тібодо. Можливо саме якісна гра у захисті проти найгарячішої команди поточного сезону стане виграшним варіантом. Зрозуміло, що «Нікс» налаштовані продовжити серію домашніх перемог і нарешті перервати чергування поразок та успіхів.

«Фінікс»

«Санз» вже виграли 14 матчів поспіль. Останні дві вікторії на виїзді проти «Сан-Антоніо» та «Клівленда» легкими назвати складно, але щоразу Девін Букер і компанія дотискають своїх опонентів. Знову всі ключові гравці «Фінікса» в строю, що і допомагає команді видавати такі тривалі серії перемог. У Нью-Йорку «Фінікс» успішно виступав в останніх трьох матчах, вигравши все із середньою різницею у 16,5 очка. Однак серія перемог у арізонців вже неабияк затягнулася і якраз цілком міцній і мотивованій команді, як «Нікс», під силу зупинити «Фінікс».

Прогноз

«Нью-Йорк» вдома програв п’ять матчів з початку сезону і у всіх поразках різниця в рахунку була від 6 очок. Цілком імовірно, що пора «Нікс» якщо не зупинити «Фінікс», то хоча б помотати нерви лідеру і чинити серйозний опір. Якщо ризикувати, то можна брати перемогу «Нью-Йорка», але для підстрахування варто взяти «Нікс» із форою (+4).

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2021/22
02:00/27 лис
«Нью-Йорк» — «Фінікс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі