«Минай» – «Інгулець»: прогноз і ставка Олександра Золотогорського

14:00, 21 лис 2021
Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів», головний редактор FootballHub, коментатор на телеканалах «2+2» і MEGOGO Олександр Золотогорський склав прогноз на матч української Прем’єр-ліги «Минай» – «Інгулець».

«Минай» – найгірша команда цього чемпіонату. Знову з’явилася інформація про перебої з фінансуванням. Закарпатці грають у стоячий футбол. Коли не вистачає майстерності, можна старатися брати бажанням. Але це не про «Минай», а якраз про «Інгулець».

Команда з Петрового дуже вмотивована після критики президента Олександра Поворознюка. У дуже рівному матчі проти «Дніпра-1» взяти очки не вдалося, але це цілком можна зробити проти основного конкурента «Миная».

За закарпатців ще й не зіграє через дискваліфікацію їхній, як на мене, найкращий гравець, швидкісний Ахмедзаде.

Тут спробую класичний тренд для чемпіонату Україну. Зіграю через «менше». Отже, мій варіант такий: «Інгулець» не програє і тотал менше 3.5 за 1.89.

Ординар: Програш
УПЛ
14:00/21 лис
«Минай» – «Інгулець»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Покращені коефіцієнти
0% маржа від БК Marathonbet
Маржа у ставках на спорт (також називається комісією) – це прибуток, який букмекер отримує з певного маркету. 0% маржа* означає, що букмекер не утримує комісію на відповідних маркетах і пропонує клієнтам вигідніші коефіцієнти.
46
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі