Movistar Riders vs FaZe. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:30, 28 кві 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч Movistar Riders vs FaZe, який відбудеться в рамках турніру ESL One Road to Rio: Europe.

Цікавий матч між Movistar Riders і FaZe пройде в рамках ESL Road to Rio.

Movistar Riders просто шикарно стартували в європейському дивізіоні: сенсаційна перемога над mousesports і важкий тріумф над c0ntact, проте іспанці зараз перебувають у лідерах турнірної таблиці, хоча ще до турніру вважалися одними з головних аутсайдерів дивізіону. Грають круто, помітна ретельна підготовка до чемпіонату.

Аналогічна ситуація у FaZe. Я радий, нарешті їх прорвало після серії невдач на EPL. Вони сильно грали вже тоді, а зараз нарешті до них прийшли перші чудові результати: наприклад, перемога над G2.

Ставити на перемогу FaZe сенсу особливого немає, тому що коефіцієнт малий, а іспанці дуже добре виглядали в перших іграх на турнірі, щоб наосліп ставити на 2-0. Думаю, що від Movistar можемо очікувати вибору карти Overpass: вони показували на ній непогані результати ще до Rio, а і с0ntact, і mousesports цю карту прибирали проти іспанців першою. У FaZe ж є карта Vertigo, яку вони майже не грають в офіційних матчах, а тому ми її навряд чи побачимо першою. Дорога для Overpass відкрита!

Якщо ж мої припущення правильні і ми дійсно побачимо Overpass, то у Movistar на цій карті буде непоганий шанс себе показати, адже у FaZe далеко не завжди виходить на ній стабільно вигравати, особливо в атаці. Якщо ж свій вибір іспанці зупинять на Train або Nuke, то навряд чи зможуть здобути перемогу – така моя думка.

Але коефіцієнт на перемогу аутсайдера на своїй карті дуже хороший, бачу сенс його взяти!

Ординар: Виграш
ESL One Road to Rio: Europe
19:30/28 кві
Movistar Riders vs FaZe
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0