mousesports vs Virtus.pro. Прогноз і ставка Олександра Петрика

19:00, 31 бер 2020
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч mousesports vs Virtus.pro, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 11.

В рамках ESL Pro League Season 11 другий матч проведуть Virtus.pro. Цього разу суперником «Ведмедів» стануть mousesports.

Після зустрічі з FaZe про Virtus.pro залишилося непогане враження. З одного боку, вони порадували тактичною різноманітністю, особливо в атаці на Overpass (своєму піку). З іншого боку, атака на Mirage у хлопців взагалі не задалася, тому що на скілові та вже добре відпрацьовані часом зв’язки «Фейзів» у захисті відповіді у VP не знайшлося. Як на мене, VP здатні в будь-якому матчі здивувати супротивника завдяки гарному виконанню ігрового плану, проте на дистанції, особливо на третіх картах, їм як і раніше буде важко доводити до перемоги матчі проти тір-1 опонентів.

Mousesports ж поки грають дуже нестабільно. Вони добре себе показали з FaZe, але що у них сталося в грі з OG, особливо на третій карті? Це важко пояснити. Але навіть «Маузів», якими б грізними вони зараз не були, можливо переграти. Це я і сподіваюся побачити від VP в сьогоднішній грі.

Остання зустріч команд завершилася перемогою mouz на двох картах (справа була на ICE Challenge в лютому). Сьогодні розклад сил приблизно рівний: «Мишки» сильніші, але «Ведмеді» здатні здивувати. І статися це має, як на мене, на піку Virtus.pro. Тому бачу сенс поставити на перемогу VP на першій карті. Коефіцієнт дуже хороший!

Ординар: Програш
ESL Pro League Season 11
19:00/31 бер
mousesports vs Virtus.pro
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальні кеш-бонуси
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0