«Монпельє» – «Страсбур»: прогноз і ставка Вадима Скічка

18:00, 02 жов 2021
Перед стартом 9 туру Ліги 1 більше за «Монпельє» забив тільки «Парі Сен-Жермен». «Паладини» дуже подобаються в атаці. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко, який коментуватиме гру зі «Стад де ла Моссон», високо оцінює шанси господарів на перемогу.

Зізнаюся, після втрати забивної пари Делор-Лаборд, я спершу подумав, що «Монпельє» сильно опуститься у таблиці та втратить наступальний характер. Але Олів‘є Даль‘Ольйо та його команда довели зворотне. Є блискучий Тежи Саваньє, Валер Жермен тільки-но прийшов до нової команди як став забивати. «Монпельє» би ще гру у захисті підтягнути… Але тоді вони були би серед лідерів, а поки в нижній частині таблиці. Втім, вдома «Монпельє» грає впевнено та від початку сезону щоматчу забиває щонайменше двічі.

«Страсбур» з Жульєном Стефаном прогресує. Обіграли на виїзді «Ланс», перемогли в дербі «Мец», тримаються всередині таблиці. Проте, назвати результати ельзасців послідовними не можна. Крім того виїзди до Монпельє для них завжди важкі – лише одна перемога за 24 роки. Та й попередні чотири матчі за участі цих команд закінчувалися на користь «Паладинів».

Ординар: Повернення
Ліга 1
18:00/2 жов
«Монпельє» - «Страсбур»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі