«Монпельє» – «Ліон». Прогноз і ставка Вадима Скічка

20:00, 27 сер 2019
Ліга 1 винесла кілька матчів третього туру на середину тижня. Це добре, адже можна приділити їм більше уваги, а не загубити в потоці ігор на вихідних. Коментатор MEGOGO та постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко починає оглядати матчі французької першості.

Друзі, спробуймо пограти на матчах Ліги 1. У вівторок у цьому чемпіонаті буде одна зустріч: «Монпельє» прийматиме тіньового лідера «Олімпік» Ліон. В разі перемоги команда Сілвіньйо зіштовхне «Ренн» з першого місця та очолить таблицю завдяки ліпшій різниці м’ячів. «Ліон» взагалі зразково почав нову кампанію жодного разу не пропустивши у попередніх двох іграх і принагідно знищивши «Монако» 3:0 та «Анже» 6:0. Недаремно перед сезоном французька преса саме ліонський «Олімпік» називала головним суперником ПСЖ у боротьбі за чемпіонство.

Старт гостей справді приголомшливий, але у третьому турі їхній суперник дуже міцний. Минулого чемпіонату «Монпельє» вдома поступився всього тричі та зібрав чимало нічиїх. Загалом у «Паладинів» було 14 нічиїх з яких 8 вдома. У верхній частині домашньої таблиці Ліги 1 більше не було ні у кого. У новому чемпіонаті «Монпельє» ще не перемагав, тож мотивація дати бій одному з лідерів у окситанської команди точно буде. На «Стад де Ла Моссон» нікому з гостей перемоги легко не даються, тому пропоную стриманий варіант із вірою у фаворита гри.

Ординар: Програш
Ліга 1
20:00/27 сер
«Монпельє» - «Ліон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0