«Монако» – ЦСКА. Прогноз Олексія Андронова

21:45/02 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Монако» – ЦСКА в четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться в середу ввечері на стадіоні «Луї II» в Монте-Карло. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі не буде забито більше двох м’ячів.

Хочеться залишати деяку віру в ЦСКА, але останні матчі не залишають жодних надій. У восьми останніх іграх була здобута лише одна перемога. Чим далі, тим катастрофічнішою виглядає команда Леоніда Слуцького. Як і раніше, не може грати Єременко, не полетів в Монте-Карло Алан Дзагоєв. Не дуже зрозуміло, за рахунок чого «Армійці» можуть домогтися результату.

Що стосується «Монако», то мені не здається, що ця команда є величезною силою. Я думаю, що цілком може статися такий варіант, що гра завершиться з рахунком 0:0. Точно не чекаю великої кількості голів від цієї зустрічі, тому пропоную варіант – «тотал менше 2,5 м’яча». Коефіцієнт – 1,7.

Ординар: Програш
«Монако» - ЦСКА
02.11.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів 2016/2017. Груповий етап. 4-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 0%
Не пройде 100%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0