«Монако» – «Тоттенхем». Прогноз Олексія Андронова

21:45/22 лис '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Монако» – «Тоттенхем» в п’ятому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Луї II» в Монте-Карло. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі «Шпори» візьмуть реванш за домашню поразку.

У першому турі ці команди грали між собою. І тоді «Монако» здобув несподівану перемогу в Англії. Хоча, можливо, ця перемога стала несподіванкою для тих, хто не стежить за виступами цієї команди. Ми ж пам’ятаємо, що «Монако» не вперше за останні роки перемагає в Англії. Але мені все-таки здається, що «Монако» десь шастить трохи більше, ніж він реально того заслуговує в Лізі чемпіонів. Причому така ситуація повторюється з року в рік.

Мені здається, що «Тоттенхем», опинившись в такій складній ситуації щодо свого виходу з групи, адже він буквально приперся до стінки, буде грати в Монако на перемогу. У англійців є необхідні ресурси, щоб здобути перемогу. І я думаю, що на це можна ставити.

Пропоную варіант перемоги «Тоттенхема» з поверненням в разі нічиєї. Мені здається, що шанси «Монако» виграти цей матч мінімальні. Вже як мінімум не програти англійці повинні. Коефіцієнт ставки на варіант «перемога «Тоттенхема» – нічия ставки немає» – 2,0. Відмінний варіант. Потрібно ризикувати.

Ординар: Програш
«Монако» - «Тоттенхем»
22.11.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів 2016/2017. Груповий етап. 5-й тур
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0