«Монако» – «Байєр». Прогноз Олексія Андронова

21:45/27 вер '16

Спортивний оглядач і коментатор Олексій Андронов, який спеціалізується на чемпіонатах Росії, Німеччини і Англії, зробив прогноз на матч «Монако» – «Байєр» у другому турі групового етапу Ліги чемпіонів сезону 2016/2017. Гра відбудеться у вівторок ввечері на стадіоні «Луї II» в Монте-Карло. Наш експерт припускає, що в майбутньому матчі у гостей з Леверкузена більше шансів на підсумкову перемогу.

Думаю, що «Монако» в першому турі навіть перевиконав своє завдання, здобувши перемогу в Лондоні. А ось «Байєр» був дуже роздратований нічиєю з ЦСКА. Цей результат був просто жахливий для Леверкузена. І тут справа навіть не в тому, що вдома було набрано лише одне очко. «Байєр» вів 2:0 і змарнував безліч можливостей. Свій матч віддав «Байєр». «Байєр» – не та команда, яка може в люті вийти на поле суперника і щось за рахунок цього показати.

Проте, в принципі, я думаю, що гра повинна скластися вдало для «Байєра», особливо якщо він розумно проведе зустріч. Шанси на перемогу є. Не розумію, чому так високо оцінені шанси «Монако». Я хочу запропонувати варіант перемоги «Байєра» з повернення у разі нічийного результату. Коефіцієнт – 2,0, дуже непогана ставка.

Ординар: Повернення
«Монако» - «Байєр»
27.09.2016 21:45 ЕЕТ
Ліга чемпіонів 2016/2017. Груповий етап. 2 тур
Ця ставка пройде?
Проголосувало 4 людей
Пройде 25%
Не пройде 75%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
25% гравців вважають
що ця ставка виграє!
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0