«Мінськ» – БАТЕ. Прогноз і ставка Вадима Скічка

15:00, 12 кві 2020
Неділя у чемпіонаті Білорусі стартує у столиці. Доволі симпатичний за грою «Мінськ» прийматиме одного з грандів, БАТЕ. Постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Вадим Скічко переконаний, що у Мінську буде на що подивитися.

3:1, 3:2, 0:2 – «Мінськ» зазвичай грає весело. У єдиному програному матчі, «Енергетику-БГУ», у команди Андрія Разіна теж були моменти аби забити. Особисто мені гра «Містян» подобається. Плюс за «Мінськом» цікаво стежити через велику кількість українців у складі. Столичний клуб у домашніх матчах справно забиває – наразі триває їхня серія аж з одинадцяти поспіль домашніх матчів із забитими м’ячами. Ця серія триває з минулого червня, а впродовж неї «Містяни» зокрема встигли три забити БАТЕ та здолати «Жовто-синіх» 3:2. Навряд буде повторення того результативного матчу, але очікувати на взяття воріт господарями варто.

БАТЕ наразі у кризі. У трьох попередніх виїзних поєдинках у всіх турнірах команда Кирила Альшевського програла. Єдина перемога цього чемпіонату, над «Рухом», була для борисовців мінімальною, хоча моментів вони мали вдосталь. Безперечно, п’ятнадцятиразовий чемпіон Білорусі – це сила. У якому б стані вони не перебували. Забивати БАТЕ зобов’язаний. Хоча я не здивуюся результату 1:1 або будь-якому нічийному. Аби не 0:0.

        Ординар: Програш
        Вища ліга Білорусі
        15:00/12 кві
        «Мінськ» - БАТЕ
        Ця ставка пройде?
        Проголосували 0 людей
        Пройде 50%
        Не пройде 50%
        Пройде
        Не пройде
        Вітальні кеш-бонуси
        Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
        Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
        11
        Отримати бонус
        Знайшли помилку?Повідомте про неї
        Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
        Коментарі 0