«Міннесота Вайкінгс» – «Сіетл Сігокс». Прогноз Дмитра Донського

20:05/10 січ '16

Коментатор бейсболу, американського футболу, баскетболу на каналі Viasat Sport, експерт «Рейтингу Букмекерів» Дмитро Донський дав прогноз на матч «Міннесота Вайкінгс» – «Сіетл Сігокс» в рамках стартового раунду плей-оф чемпіонату NFL. Зустріч пройде на арені «ТіСіЕф Бенк Стедіум» увечері в неділю. Наш експерт вважає, що перемогу здобудуть гості з Сіетла.

У регулярній першості ці команди вже зустрічалися, і тоді «Сіетл Сігокс» просто розірвали свого суперника (38:7). При цьому у «Міннесоти Вайкінгс» на полі були всі топові гравці. І ось знову зустріч в Міннеаполісі, але цього разу вже плей-оф. По суті, «Сіетл» набагато сильніший за опонента, але «Міннесота» може віднайти кілька факторів на свою користь. Судіть самі, наскільки вони серйозні.

Отже, фактор перший – мороз, який обіцяють (-9 за Цельсієм) на момент початку гри. Якщо для гравців «Міннесоти» це терпимо, то для футболістів «Сіетла» – не особливо. Втім, синоптики обіцяють, що буде ясно, і це якось скрашує враження про мороз. Фактор другий – остання гра «Міннесоти». Фронт-7 команди зробили п`ять секів квотербеку «Грін-Бея» Аарону Роджерсу, працюючи в агресивній манері. А ось «Сіетл» програв у передостанньому матчі першості «Сент-Луїсу», котрий якраз діяв у такому ж агресивному ключі за рахунок першої сімки своїх гравців. І, нарешті, фактор третій – Кайл Рудольф. Справа в тому, що «Сігокс» програли низку матчів командам з хорошими тайтендами. А Рудольф вельми непоганий на даній позиції. Немає сумнівів, що в майбутньому протистоянні тренер Майк Ціммер намагатиметься більше залучити до гри дует Рудольфа і квотербека Тедді Бріджвотера.

Однак, чи варто говорити, що всі ці фактори допоможуть господарям перемогти «Сігокс»? Не впевнений. Думаю, що мороз для «Міннесоти» стане такою ж несподіванкою, як і для гостей, і виграє тут команда, яка підбере кращу екіпіровку. Що стосується агресивного захисту, то уроки, які дав «Птахам» «Сент-Луїс», не пройдуть даремно, та й проти «Ремс» не грали два основні гравці лінії нападу. Тепер ДжейАр Свізі та Расселл Окунг в строю.

Підсумовуючи, в останньому матчі першості «Сігокс» виграли у «Аризони», помстившись за поразку, що розставило всі крапки над «і», зробивши першу половину сезону прикрим непорозумінням. Таким чином, можна випробувати відразу три гандикапи: (-6.5), (-8.0) та (-9.5) очок. З них, напевно, варто обрати фору (-6.5) задля більшої страховки. Окрім того, можна поставити на варіант: «Даг Болдвін зробить тачдаун і «Сігокс» виграють».

Ординар: Програш
«Міннесота Вайкінгс» - «Сіетл Сігокс»
10.01.2016 20:05 ЕЕТ
Плей-оф NFL. Вайлд-кард раунд
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Ординар: Виграш
«Міннесота Вайкінгс» - «Сіетл Сігокс»
10.01.2016 20:05 ЕЕТ
Плей-оф NFL. Вайлд-кард раунд
Ця ставка пройде?
Проголосувала 1 людина
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Дати свій прогноз
Повторити ставку!
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0