Міннесота не встоїть перед тиском Індіани

03:00, 18 лют 2021

Міннесота вкотре розчарувала своїх вболівальників. Пройшовши лише третину шляху, у “вовків” залишились хіба що теоретичні шанси на потрапляння у плей-оф. Особливо після сьогоднішньої новини про те що один із лідерів команди – Д’Анджело Расселл пропустить від чотирьох до шести тижнів. Тренерському штабу залишається хіба що награвати молодь, та вчитись використовувати сильні сторони першого піку драфту – Ентоні Едвардса.
Індіана ж після зміни тренера у міжсезоння, та обміну Віктора Оладіпо, продовжує демонструвати якісний, командний баскетбол. З великою кількістю передач, та награних комбінацій. І хоча у лідера Пейсерс – Сабоніса трапляються спади, він прогресує у кожній грі. Його дуель з Таунсом обіцяє бути яскравою.
Щодо ставок, не хочу лізти у тотали,тому що ці команди дуже непередбачувані у цьому плані. Я бачу тут перемогу Індіани зі скромною форою -4,5. Міннесота хоч і виглядала непогано в останніх матчах, але має бек-ту-бек після Лейкерc, що не дивлячись на домашній паркет, не робить її фаворитом данного протистояння.
Бажаю удачі!

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Ординар: Виграш
03:00/18 лют
Міннесота Тімбервулвз - Індіана Пейсерс
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 2