«Мілуокі» — «Бостон»: прогноз і ставка. «Селтікс» не впораються з «Бакс»

01:30, 25 бер 2021
У матчі регулярного сезону-2020/21 Національної баскетбольної асоціації «Мілуокі Бакс» прийме «Бостон Селтікс».

«Мілуокі»

«Бакс» останнім часом виглядають дуже пристойно, розташовуючись на третьому місці Сходу. На рахунку «оленів» серія з семи перемог, а в останньому матчі вдома «Мілуокі» навіть без Янніса Адетокумбо розправилися з «Індіаною» (140:113). По частині нападу у «Бакс» в домашніх матчах немає рівних, в середньому за гру вони набирають по 120 очок.

Поки невідомо, чи зіграє грек в майбутньому першому з двох спарених матчів з «Бостоном», ймовірність присутня. Але і без грека в розпорядженні Майка Буденхольцера є група гравців, які можу робити результат. У рідних стінах «олені» виграли 8 з останніх 10 матчів, причому в 7 переможних зустрічах набирали не менше 120 очок. Відзначимо. що в очному матчі з «Бостоном», з якого і почався для «Бакс» цей сезон, була поразка (121:122), тому у «Мілуокі» буде реваншистській настрої.

«Бостон»

«Селтікс» зараз явно не в порядку. На рахунку «Бостона» всього дві перемоги в останніх семи матчах, та ще й обіграти вдалося лише явних аутсайдерів — «Орландо» і «Х’юстон». В гостях у команди Бреда Стівенса все ще гірше — 1 перемога в останніх 10 боях і та над вищезгаданим «Х’юстоном».

Хвалитися явно нічим, а от ситуація у «зелених» вже напружена. З захистом є серйозні проблеми. У семи з останніх 10 виїзних матчах «Бостон» пропускав не менше 110 очок. При таких розкладах «кельтам» буде складно вистояти перед «Мілуокі» навіть без Адетокумбо.

Прогноз

В даному випадку не дуже хочеться шукати варіанти з тоталом або ж підбирати моменти, в який з чвертей «олені» можуть вистрілити проти «кельтів». Мабуть букмекери припускають, що Янніс все ж таки не зіграє, тому і дають на перемогу «Бакс» вельми непоганий коефіцієнт 1, 59. Такі пропозиції навіть можна сміливо посилити форою (-4). Все ж дуже слабо «Бостон» грає на виїзді, щоб зупинити таких «Бакс».

Ординар: Програш
НБА. Регулярний сезон-2020/21
01:30/25 бер
«Мілуокі» — «Бостон»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі