«Мілан» – «Інтер»: прогноз і ставка Ігоря Бурбаса

21:45, 07 лис 2021
Відомий український журналіст-інсайдер, ведучий на каналах «Футбол 1/2/3» і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Ігор Бурбас склав прогноз на матч Серії А «Мілан» – «Інтер».

Настільки рівного міланського дербі давненько не було. Як однойменний клуб, так і «Інтер» перебувають у переможному ігровому ритмі, відтак розраховують продовжити шлях до вершин.

Власне, «Мілан» вже на ній перебуває, адже виглядає більш збалансованою за сусідів командою. Тому, напевно, у нього і більше шансів сьогодні досягти успіху. Хоча в «Нерадзуррі» є персоналії, котрі одним своїм спалахом можуть перевернути гру.

Спрогнозувати остаточний підсумок за таких умов вкрай нелегко. У чому я більш впевнений, то це у результативності матчу, але швидше із приставкою анти. Цього сезону суперники не провели жодного сухого поєдинку, тож якщо увімкнути математичну теорію імовірностей, то він наближається. І якраз може прийтися на очний матч. Перевіримо свої розрахунки?

Виграй 5 тисяч гривень за коментар у конкурсі «Час Покаже»

Ординар: Виграш
Серія А
21:45/7 лис
«Мілан» – «Інтер»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде

Інші ставки на спорт дивіться в розділі «Прогнози»

Підписуйтеся на соціальні мережі «Рейтингу Букмекерів» у Telegram та Instagram

Програми лояльності
Flash-коефіцієнти в БК William Hill
Флеш-коефіцієнти (оригінальна назва – «Flash Odds») від William Hill – покращені коефіцієнти на всі види спортивних подій та ринків. Діють протягом обмеженого проміжку часу (щотижня на найпопулярніші події спортивного календаря). Якщо такі ставки наявні, вони помічені відповідним значком, як на картинці даного бонусу. 
26
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі