«Мідтьюлланн» – «Янг Бойз»: прогноз і ставка. «Бджоли» вище за класом

21:30, 16 вер 2020
На «МСХ Арені» в датському Хернінгі відбудеться заключна зустріч третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Від головного конкурента в обличчі «Копенгагена» з хорошим запасом вдалося відірватися «Вовкам» у минулому сезоні на внутрішній арені, завоювавши своє третє чемпіонство в історії. Нова єврокубкова кампанія також почалася на позитивній ноті, завдяки точному пострілу Жуніора Брумадо з дистанції зійшов непоступливий «Лудогорець».

А ось те, що «Мідтьюлланн» оступився вже на старті нової першості, наштовхує на нехороші думки. Досить поглянути на єврокубкові показники команди з року в рік, де виліт на ранній стадії – це вже традиція. Винятком з правил став лише сезон 15/16, після якого траплялись стабільні осічки проти посередніх колективів.

На відміну від болгар, швейцарський чемпіон зліплений з іншого тіста. Атака на чолі з камерунцем Жан-П’єром Нсаме повинна наводити страх на оборону господарів. Команда з Берна в приголомшливій формі, штампує перемоги, як конвеєр і на відміну від свого опонента, групового етапу (будь-то ЛЧ або ЛЄ) в останні роки завжди досягає. У цьому плані, на досвід гостей і буду посилатися при виборі переможця.

Ординар: Програш
Ліга чемпіонів
21:30/16 вер
«Мідтьюлланн» – «Янг Бойз»
Ця ставка пройде?
Проголосувало 2 людей
Пройде 100%
Не пройде 0%
Пройде
Не пройде
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0