«Мідтьюлланн» – «Аякс»: прогноз і ставка Максима Гіленка

22:00, 03 лис 2020
Ведучий та коментатор на телеканалах «Футбол 1/2/3», а також постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів» Максим Гіленко поділився думкою про матч Ліги чемпіонів «Мідтьюлланн» – «Аякс».

Чемпіону Данії не пощастило з групою. Всі суперники як на підбір, ну і результати поки відповідні – розгром від «Аталанти» та 0-2 від неосновного «Ліверпуля». Не знаю, наскільки варто дивитися на чемпіонат Данії, але й там «Мідтьюлланн» поступився 1-4 «Норшелланну», хоч і використовуючи ротацію.

Амстердамці часом дуже добре виглядали проти «Ліверпуля» та «Аталанти», але розжилися лише одним очком. Тож в Данії потрібно перемагати, інакше з групи не вийти. Виступи в Ередівізі надають приводи для оптимізму. Там команда Еріка Тен Хага здобула третій розгром поспіль, над аутсайдером «Фортуною». Шлях до воріт суперника «Аякс» знаходить легко.

Тож прогнозую перемогу «Аяксу», яку оцінюють гідними 2,23. Мотивація, єврокубковий досвід, поточна форма – всі аргументи на користь «Аяксу».

Ординар: Виграш
Ліга чемпіонів
22:00/3 лис
«Мідтьюлланн» - «Аякс»
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Програми лояльності
«Страхування експресу» від БК Marathonbet
Букмекерська компанія Marathonbet пропонує любителям експресів програму лояльності «Страхування експресу» з поверненням ставки в разі програшу тільки однієї подій.
280
Вступити до програми
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0