MIBR vs Swole Patrol. Прогноз і ставка Олександра Петрика

03:25, 10 жов 2019
Олександр Петрик, професійний кіберспортивний аналітик CQ, постійний учасник студії аналітики на турнірах, освітлюваних SLTV, дав прогноз на матч MIBR vs Swole Patrol, який відбудеться в рамках турніру ESL Pro League Season 10.

У другому турі групової стадії американського дивізіону ESL Pro League Season 10 битимуться MIBR і Swole Patrol.

Формат турніру зобов’язує фаворитів викладатися на максимум у всіх іграх групового етапу, тому що тільки переможець групи (а всі в ній грають по колу один з одним) виходить безпосередньо на лан-фінали ESL Pro League, іншим же доведеться грати другий груповий етап.

MIBR після впевненої перемоги в першому турі над Envy позначили себе фаворитом квартету. Сьогоднішній опонент «зроблених в Бразилії» – колектив Swole Patrol, який стартовий поєдинок в групі програв іншим бразильцям – FURIA. Хоч на кожній карті у американців і вийшло взяти пристойну кількість раундів, але до перемоги їм було далеко. І це проти нинішньої FURIA, далеко не такою небезпечної, як на початку 2019 року.

MIBR в першому матчі на цьому турнірі показали бажання перемагати. З огляду на рівень гравців і їхньої мотивації (давненько у MIBR не було успіхів), я очікую від них такої ж прудкості і сьогодні. Вони значно вище класом свого опонента, тому за всіма розкладами повинні сьогодні впевнено перемагати. На це і ставлю.

Ординар: Виграш
ESL Pro League Season 10
03:25/10 жов
MIBR vs Swole Patrol
Ця ставка пройде?
Проголосували 0 людей
Пройде 50%
Не пройде 50%
Пройде
Не пройде
Вітальний бонус
Бонус від Favbet – Ставка без ризику до 2000 грн
Букмекерська  компанія FavBet пропонує новим клієнтам отримати бонус – ставку без ризику.
11
Отримати бонус
Знайшли помилку?Повідомте про неї
Залишились запитання? Спитайте у наших знавців!
Коментарі 0